O ubytovan├ş

V bl├şzkosti dom─Źeka je ohnisko s poseden├şm na opekanie.

V oblasti je dobr├ę pokrytie telef├│nnym sign├ílom, Wifi pre verejnos┼ą nie je k dispoz├şci├ş, nako─żko je na┼íim z├ímerom poskytn├║┼ą ubytovanie bez be┼żn├Żch vymo┼żenost├ş.

Faj─Źenie v priestore dom─Źeka a terasy je zak├ízan├ę z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov. Vyhraden├ę miesto pre faj─Źiarov je v priestore ohniska na opekanie.

V zimnom obdob├ş je dom─Źek stabilne vykurovan├Ż na 20┬░C.

Za─Źiatok a koniec zimnej sez├│ny je v dan├Żch mesiacoch stanovovan├Ż priebe┼żne, pod─ża vonkaj┼íej teploty.

U┼żito─Źn├ę inform├ície

Minim├ílny ─Źas ubytovania je 1 noc.

Check-in: od 14:00 hod. / Check-out: do 10:30 hod.

Po─Źet ubytovan├Żch je max. 2 + 2.

Storno ubytovania: Ubytovanie na konkr├ętny term├şn nie je mo┼żn├ę stornova┼ą. Je mo┼żn├í iba zmena rezerv├ície, a to najnesk├┤r 7 dn├ş dopredu. Pri neskor┼íej zmene alebo nedostaven├ş sa na pobyt, term├şn bez n├íhrady prepad├í. Zmena je mo┼żn├í maxim├ílne raz alebo po dohode s prev├ídzkovate─żom.

V cene ubytovania s├║ len ra┼łajky, ktor├ę bud├║ pripraven├ę v ko┼í├şku ka┼żd├ę r├íno. Obed a ve─Źeru si m├┤┼żu hostia zabezpe─Źi┼ą formou don├í┼íky alebo n├ív┼ítevou re┼ítaur├ície nach├ídzaj├║cej sa priamo v Spi┼ískej Starej Vsi. Re┼ítaur├ícia je od dom─Źeka vzdialen├í cca 15 min├║t pe┼ío.

Voda v n├ídr┼ż├ş na z├íkladn├║ hygienu vydr┼ż├ş na tri dni. K dispoz├şci├ş je pre host├ş 5l kanister ─Źistej vody. Sprcha je dostupn├í pri rezerv├ícii 2 noc├ş a viac.

V pr├şpade extr├ęmneho po─Źasia je mo┼żnos┼ą ├şs┼ą z d├┤vodu bezpe─Źnosti prechodne do bl├şzkeho rodinn├ęho domu.

Ubytovacie priestory s├║ pravidelne dezinfikovan├ę.

Bezpe─Źnostn├ę pokyny

Po─Źas pobytu je potrebn├ę sa riadi┼ą pokynmi bezpe─Źnosti, ktor├ę s├║ k dispoz├şci├ş priamo na mieste a budete nimi tie┼ż obozn├ímen├ş pri ubytov├ívan├ş sa. Terasa je ur─Źen├í na sedenie a oddych. Zak├ízan├ę je preliezanie z├íbran, ┼íplhanie po stromoch alebo vyrez├ívanie do stromov. Faj─Źenie v dom─Źeku je zak├ízan├ę, rovnako v celom are├íli je treba ma┼ą na zreteli, ┼że sa pohybujete v lesnom prostred├ş. V pr├şpade, ┼że si rob├şte ohe┼ł, tak iba v priestore na to ur─Źenom. Ohe┼ł mus├ş by┼ą pod dozorom dospelej osoby, ktor├í reguluje aj jeho v├Ż┼íku. Ohe┼ł je zak├ízan├ę kl├ís┼ą v pr├şpadoch siln├ęho vetra alebo na z├íklade verejne ohl├ísen├ęho z├íkazu. Drevo a triesky na p├ílenie je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą iba z na to ur─Źen├ęho miesta. Je zak├ízan├ę reza┼ą ─Źerstv├ę kon├íre stromov. V pr├şpade nepriazniv├Żch poveternostn├Żch podmienok, siln├ęho vetra (50km/h a viac) alebo b├║rky si majite─ż vyhradzuje pr├ívo zru┼íi┼ą rezerv├íciu alebo po┼żiada┼ą n├ív┼ítevn├şkov na opustenie stromodomu. ─Äakujeme v├ím za dodr┼żiavanie t├Żchto bezpe─Źnostn├Żch pokynov a zodpovedn├Ż pr├şstup k dom─Źeku a jeho okoliu.

Menu